#17 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Palim a Zuzkou Dudrikovými o spolupráci, harmonickém vztahu i funkčním podnikání

Opět je tady díl seriálu Plážovníci, příběhy z praxe a dnes v němu budou rovnou dva hosté, manželský pár, který své online podnikání vybudoval společně a právě na to, že je manželským párem. Mými hostem jsou Pali a Zuzka Dudrikovi, autoři projektu Spolu nás baví svět, absolventi kurzu Podnikání z pláže 2018.

Budeme si dneska povídat o tom, jak objevili téma svého podnikání, jaké to je budovat podnikání ve páru, kde objevili svou zlatou husu, jaké online marketingové strategie jim fungují nejlépe a protože jejich tématem je harmonické partnerství, zeptám se v druhé části rozhovoru určitě na několik dotazů na toto téma.

Hostem tohoto dílu jsou: 

  • Jméno: Zuzka a Pali Dudrikovi
  • Téma: Podnikání v páru, Pokec kartičky i FB reklama
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2018

O čem jsme si povídali?

  • →  Jak objevili své TÉMA i neobvyklý online produkt?
  • →  Jaká JEDNA strategie z Plážové střední jim už rok a půl skvěle vydělává?
  • →  Jaké to je spolupracovat v páru?
  • →  A fakt to mají spolu pořád harmonické a sluníčkové?

Věnujte si 44:34 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře