Plážovníci.cz – katalog úspěšných studentů kurzu Podnikání z pláže

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ – Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Chtěla jsem zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě okolo Podnikání z pláže. 

A tak vznikl projekt Plážovníci.cz

Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další.

Najděte si i vy svého plážovníka

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. ?


⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Za uplynulé dva týdny se nám podařilo zmobilizovat několik set pokročilých plážovníků z Plážových středních a výšek a ty už v tuto chvíli v katalogu najdete.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Do budoucna mám v plánu pozvat i další plážovníky a garantovat místo v katalogu všem, kdo úspěšně dokončí základní kurz.

Do katalogu schvalujeme pouze projekty a plážovníky, kteří mají své projekty opravdu postavené na sdílení hodnotného obsahu zdarma skrze blog, digitální produkty, podmínkou je minimálně 6 článků na blogu a alespoň jeden digitální produkt. Už v tuto chvíli najdete v katalogu několik stovek plážovníků.

A já jsem z toho taaaaaákhle našená. :)

Tento projekt je zároveň naše poděkování vám, studentům z kurzů Podnikání z pláže, že naší práci dáváte smysl

Že jste se chytili toho hozeného lana a šplháte vzhůru ke svému vrcholu a věnujete se plážovému podnikání, sdílíte své know-how, zkušenosti, znalosti a inspiraci.

Víme, že to někdy není jednoduché. A zároveň víme, že je to jeden z nejúžasnějších typů podnikání dnešní doby. Podnikání, které nám přináší svobodu.

Držíme vám palce na vaší cestě. Jste úžasní.

A děkujeme, že společně tvoříme katalog plážovníků a přejeme si, ať slouží ku prospěchu celé společnosti, vás a vašich projektů i samotného Podnikání z pláže.

 

 

 

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře