#5 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 se Stáňou Šejblovou o tom, jak nevzdat svou cestu „na pláž“ a o vydání knihy samonákladem

Další díl seriálu Plážovníci, ve kterém vyzpovídávám experty z nejrůznějších oborů a ptám se na to, jakým způsobem jim v jejich profesi pomáhá online marketing, případně jak svou profesi, zkušenosti a know-how zabalili do online produktů.

Podnikání z pláže, nebo taky online podnikání, funguje tak, že máte zkušenosti v nějaké oblasti, v nějakém oboru nebo děláte něco, co vás zajímá a baví, a tyhle zkušenosti vložíte do něčeho, čemu se říká digitální produkt. ⁣⁣ Nejčastěji je to třeba ebook nebo online kurz. A ten pak automatizovaným způsobem na internetu prodáváte.

A jak se dá něco takového dělat, když jste HAJNÁ? A jde to vůbec?

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Stanislava Šejblová
  • Téma: Hajná a lesní učitelka. Tištěná kniha vydaná samonákladem. 4 roky od vstupu do PZP, než začala prodávat - proč?
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2016

O čem jsme si povídaly?

  • → Má smysl pokračovat v PZP, když jste to nezvládli v prvním roce?
  • → Má smysl dělat PZP, i když nemáte placený produkt?
  • → Hajná online podnikatelkou?
  • → Jak vydat knihu bez nakladatelství? Co to obnáší?

Věnujte si 39:10 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře