#6 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Vlaďkou Botlíkovou o tom, jak zvládnout on-line podnikání v 60 letech

V tomto díle Plážovníků se dozvíte například to, že věk pro podnikání z pláže rozhodně není překážkou a že vymlouvat se, že vám je přes 40 a už na ty technikálie nejste a je to pro ty mladé, je jednoduše fakt výmluva, protože žena, kterou jsem dneska pozvala oslavila šedesátiny v roce, kdy prošla kurzem Podnikání z pláže.

Taky se dozvíte, jak se dá do online podoby přetavit terapeutické cvičení a že plážové podnikání není jen pro mladé hipstery, ale i pro zkušenou učitelku z ČVUT.

Tento seriál s experty z nejrůznějších oborů, kteří zároveň prošli kurzem Podnikání z pláže vysílám ve čtvrtky, obvykle okolo 17:30, dívat se můžete samozřejmě i ze záznamu na Facebooku nebo na blogu Podnikání z pláže.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: PaedDr. Vladana Botlíková, CSc.
  • Téma: Podnikání z pláže ve věku 60+. Jak zdolat překážky. Jak se udržet ve skvělé fyzické i duševní kondici.
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2016

O čem jsme si povídaly?

  • → Jak zvládla Vlaďka PZP ve svých 60 letech?
  • → Co jí nejvíce pomohlo na cestě k vlastnímu online podnikání?
  • → Učitelka na ČVUT vs. online podnikání.
  • → Jak pečovat o tělo a mysl – rady od učitelky zdravého pohybu.

Věnujte si 55:17 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře