#9 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Janou Mikulec o využití Podnikání z pláže pro jazykovou školu

Další díl seriálu Plážovníci je tady a tentokrát se propojíme virtuálně na ose Česko – Španělsko se ženou, která prošla kurzem Podnikání z pláže a nabyté vědomosti využila pro svou jazykovou školu, a to jak offline přímo ve Španělsku, tak online.

A na její zkušenosti s online podnikáním ve spojení s jazykovou školou se jí dnes zeptám. A protože v druhé části rozhovoru se už tradičně ptám na něco z tématu hosta, dnes se zeptám na otázky týkající se učení dětí anglicky.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Jana Mikulec
  • Téma: Využití PZP pro jazykovou školu. Lektorka angličtiny vs. online podnikání.
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2017

O čem jsme si povídaly?

  • → Podnikání z pláže vs. zaběhnutá jazyková škola ve Španělsku – přínosy?
  • → Jak může učitelka podnikat online?
  • → Co Janě funguje v online podnikání nejlépe?
  • → Jak zvládla koronavirovou krizi se svou jazykovou školou ve Španělsku?

Věnujte si 44:18 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře