O čem jsou Podcasty Podnikání z pláže? (najdete nyní na Spotify + iTunes)

Krásný den,
mám pro vás skvělou zprávu. Podnikání z pláže má nově PODCASTY, které si můžete pustit na Spotify, iTunes, nebo přímo z tohoto blogu.

Sama mám moc ráda, když můžu trávit smysluplně a inspirativně čas tím, že si pustím do ucha povídání nebo rozhovor ve formě podcastu. Nejčastěji si podcasty pouštím v autě při delších cestách, někdy i na dlouhých toulkách přírodou, když chci na chvíli vypnout vlastní myšlenky a pustit si do hlavy nějaké nové a zajímavé vhledy, nápady, postřehy a zkušenosti jiných lidí.

S tímto záměrem taky vznikla myšlenka vytvořit podcasty Podnikání z pláže

Jaké podcasty najdete na Spotify a iTunes už teď? (srpen 2020)

V úplně prvním dílu můžete nakouknout pod pokličku samotného projektu Podnikání z pláže, i mně, mého života a mé cesty k tomu, co dneska dělám.

Někteří mě totiž sledujete na videích, sociálních sítích, skrze články, eBooky, kurzy, už několik let nebo měsíců, jiní úplně krátce.

Takže pokud vás zajímá, co za tím celým je a kdo za tím celým je, slyšet nějaké historky ze zákulisí, tak o tom je právě první dál. O tom, jaká byla ta moje cesta na pláž, moje začátky k tomu životu, ze kterého si nemusím brát dovolenou, jak s oblibou říkám. :))

Klikněte na tlačítko PLAY a pusťte si první PODCAST

Můžete si pustit už 15 rozhovorů ze série Plážovníci – Příběhy z praxe

Od jara 2020 můžete sledovat téměř každý čtvrtek živá vysílání ve skupině Podnikání z pláže živé rozhovory s absolventy kurzu Podnikání z pláže.

Jedním slovem je to MEGAINSPIRATIVNÍ. :D

I mě samotnou tyhle rozhovory nakopávají, motivují do dalšího tvoření, často po nich mívám ještě několik hodin radost a povznesenou náladu. Já teda především z toho, jak slyším konkrétní příběhy, jak to naše plážové podnikání krásně funguje v nejrůznějších tématech a oborech. Fakt mě to baví a z ohlasů na Facebooku vím, že ty, kdo se pravidelně dívají, to baví taky.

Nestíháte živě? Nemáte čas na videa? Chápu!

Proto jsem si dala tu práci a všechny dosud proběhlé rozhovory jsem sestříhala, upravila a nahrála do formy podcastu a vy si je teď můžete pustit do sluchátek.

Mrkněte na Soundcloud na přehled všech dosud nahraných rozhovorů, které najdete i na Spotify i iTunes:

Do budoucna více rozhovorů a plážové rychlovky

Ve skupině Podnikání z pláže na Facebooku také čas od času vysílám Plážové rychlovky. Jsou to krátké vstupy na konkrétní téma, otázku či běžnou překážku, se kterou se online podnikatelé setkávají, ať už na startu podnikání nebo v jeho průběhu. Tyto plážové rychlovky obvykle trvají 5-7 minut.

Z praxe vím, že občas jedu autem prostě jen do vedlejšího města a mám chuť si pustit podcast, ale nemám čas poslouchat ho hodinu. Pro tyto účely budou právě tyto Plážové rychlovky také ve formě podcastů. Již brzy. ;)

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře