Proč vznikl blog Podnikání z pláže

Od začátku roku 2013 tvořím a píšu svůj blog na doméně stanislavamrazkova.cz. Sdílím tady jak své poznatky ze světa online marketingu, tak své poznatky ze života plážové podnikatelky.

To jsem totiž já – expertka na online marketing a podnikání z pláže, která učí lidi, jak si pomocí toho prvního užívat toho druhého.

podnikani-z-plaze-blog

Na jaře roku 2015 mi však můj osobní blog začal být poněkud malý a to z jednoho důvodu. Už několik dní jsem seděla nad vyhodnocováním Plážové výzvy, soutěže, kterou jsem uspořádala pro své klienty z kurzu Podnikání z pláže.

Měla jsem vybrat pět nejlepších a jako jednu z prvních věcí jsem si pročítala jejich příběhy a s každým dalším příběhem mi přicházela na mysl znovu a znovu stejná myšlenka – toto si nemůžu nechat pro sebe!

A v tom přišel nápad, díky kterému se zrodil tento blog

Nápad vytvořit místo, kam budu přispívat nejen já, ale i lidé z mého kurzu Podnikání z pláže, kteří se také vydali na cestu za svými sny a rozhodli se vzít život do svých rukou.

vyzva

Místo, kde se plážoví podnikatelé spojí a budou inspirovat svými příběhy další a další lidi, a díky tomu budou rozsévat myšlenku svobody, radosti a naplnění, která za plážovým podnikáním stojí.

Kromě toho je to i místo, kde najdete vše, co zatím v projektu Podnikání z pláže vzniklo – články, eBooky, knihu, webináře, videa, rozhovory, online kurz.

Věřím, že toto je blog, na který se budete rádi a často vracet pro své náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět.

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře