[rozhovor] O nejlepší investici v životě s Jirkou Mazurem

Kdybyste dnes mohli investovat cokoli z toho, co už tady a teď máte a věděli byste, že v budoucnu sklidíte mnohonásobně více, co byste investovali? 🤔

„Stáňo, nemám ničeho nazbyt, nechci nic investovat.“

Nemusí to být peníze. Co dalšího máte?

Zdraví. Lásku. Čas. Radost. Pohodu…

❌ „To přeci nejde investovat!“

Vše v životě jde investovat, když máte myšlenkové nastavení investora. Jako můj táta, zkušený podnikatel a investor, Jirka Mazur, který má investování jako životní styl a dokonce tvrdí:

„Každé dítě se rodí jako investor.“

✅ O dětech, o výchově, o úspěchu. O životním stylu investora v kontextu běžného člověka jako jste vy nebo já.

✅ O tom, jak mít život ve svých rukách a být jeho tvůrcem a dalších inspirativních věcech jsme si spolu před pár dny povídali před kamerou u nás v jurtě.

A tady je výsledek (46 minut) >>

Můžete si jej pustit také jako podcast kliknutím na tlačítko PLAY níže a nebo na Spotify či Apple Podcasts, kde najdete přes 50 dalších rozhovorů.

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře