Stáňa Stiborová 8. ledna v pořadu ČT1 Sama doma

Jsem nadšená z příležitosti zúčastnit se živého vysílání pořadu ČT1 Sama doma. Byla to pro mě zajímavá zkušenost a jsem vděčná za pozvání i za možnost vysvětlit, co to vlastně je to podnikání z pláže.

Pokud jste neviděli přímý přenos v televizi, můžete se podívat na stránkách ČT1 a nebo se podívejte na záznam v tomto videu:

 

Pozorovat velký tým pořadu Sama doma  v akci bylo jako sledovat jeden organismus. Skvěle sladěný celek, kde každý hrál své noty a přitom byl součástí orchestru. Za tu krátkou chvíli ve mě zanechali dojem milých profesionálů.

„Do čeho to zase jdeš…!“

Když se mi ozvala autorka pořadu Sama doma s pozváním, měla jsem radost, že zažiju zkušenost s živým vysíláním v televizi. A tak jsem kývla.⁣

Den před vysíláním po cestě do Prahy, jsem ale dostala strach… V hlavě se mi vynořila spousta “co když…” (řeknu, neřeknu, budu trapná atd.) a část mě mi v hlavě řvala něco jako “Do čeho to zase jdeš…!”⁣

A druhá čast mé mysli v klidu odpověděla, že už jsme společně zvládly spoustu “poprvé”. První článek na blog, první video, první webinář, první vystoupení na pódiu… a pak tohle všechno v desítkách obměn. Tak tohle dám taky. ?⁣

Proč to píšu?⁣

Protože každý máme strach tváří v tvář neznámému nebo novému. A i když jsme někdy fakt nadšení, ve 100% případů dříve nebo později přijde fáze temného údolí, kdy se ke slovu dostane strach. ⁣

A to nejlepší, co můžeme v takové situaci udělat, je jednat navzdory strachu a užít si tu jízdu. ?

Pár fotek ze zákulisí Sama doma :)

Do Prahy se se mnou vydaly nejmladší Sofinka (7 měsíců) a prostřední dcera Anička (11 let), která Sofi v průběhu vysílání hlídala.

V maskérně i s malým zvědavcem…

Zákulisí studia pořadu Sama doma

V živém vysílání :)

V lednu 2023 otevírám brány devátého ročníku online kurzu Podnikání z pláže.

Záměrem kurzu je, abyste úspěšně odstartovali své vlastní plážové podnikání.

Vytvoříte si webové stránky, naučíte se efektivně využívat sociální sítě Facebook a Instagram i základy e-mail marketingu. Zároveň vytvoříte svůj první placený digitální produkt a nastavíte si jeho prodej na automat.

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře