#12 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 se Zuzanou Pogranovou o předávání profesních dovedností skrze online podnikání

V tomto rozhovoru se podíváme na to, jak využít své profesní zkušenosti a zkušenosti lektora a přetavit je do online podnikání. Žena, která je hostem tohoto rozhovoru je expertka na Excel a myslím si, že její zkušenosti jsou přenositelné i pro další lektory v nejrůznějších tématech a oborech.

Často v souvislosti s lektorstvím online dostávám dotazy, jak v tomto případě vést fanpage, jak moc jít do autenticity a jak moc do expertnosti, na kolik sdílet obsah zdarma a co dávat jako obsah placený. Takže na toto téma se v rozhovoru pobavíme.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Zuzana Pogranová
  • Téma: Předávání profesních dovedností skrze online podnikání
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2016

O čem jsme si povídaly?

  • → Jak najít sebedůvěru a téma pro online podnikání?
  • → Jak to, co učíte živě, učit taky online?
  • → Opravdu si někdo kupuje návody na Excel?
  • → Co Zuzce funguje v online podnikání nejlépe?

Věnujte si 52:48 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře