Podnikání z pláže ŽIVĚ očima autorky

Když se kurz Podnikání z pláže nachýlil ke svému konci, měla jsem pocit, že je potřeba společně završit celou cestu a tak nějak osobně, rituálně, vyslat ta moje plážová dítka do světa. Připít na jejich úspěch, oslavit to, co za těch 8 týdnů dokázali.

Za ty dva měsíce už jsem měla pocit, že spoustu z nich dobře znám. Znala jsem jejich příběhy, tvorbu, způsob tvoření i obavy a strachy doprovázející je po cestě. Ale nic se nevyrovná setkání tváří v tvář.

Proto jsme se neplánovaně s mým mužem rozhodli udělat živé setkání a to v poněkud netradičním stylu. V našem stylu :)

Dodat hodnotné informace, inspiraci, další nakopnutí na cestu vpřed a zároveň se lidsky setkat, propojit, pobavit se, slavit.

Sestoupit z toho stupínku lektora a stát se jedním z členů kmene. Kmene plážovníků :D Proto jsme v tomto duchu plánovali celé setkání od začátku až do konce.

30. května se naše virtuální plážová parta setkala naživo

Hned na uvítanou dostali všichni čerstvý thajský kokos a party mohla začít :)

workshop-kokosovy

Jirka Mazur to nazval Facebookem naživo, protože bylo neuvěřitelné, jak od prvního momentu všichni lidé měli pocit, že se vlastně už dlouho znají, bavili se, objímali, zdravili, přitom se ve většině případů viděli poprvé v životě.

Martin Kalina na toto konto uznal, že přestože si dlouhá léta myslel, že sociální sítě lidi oddalují, tentokrát vidí na vlastní oči, jak úžasným způsobem mohou lidi spojit.

workshop-3

Po úvodním seznamovacím kolečku jsme se vrhli na první část setkání, což byl workshop zaměřený na praktické záležitosti, které mohou lidi, kteří mají už své podnikání z pláže nastaveno, posunout zase o několik kroků vpřed.

Teoretickou část jsme prolnuli s praktickými cvičeními vedoucí do akce, ostatně tak, jako byli všichni zvyklí už z kurzu :) Mé povídání doplnili hodnotnými vstupy tři online experti a podnikatelé – Martin Kalina, Mário Roženský a Jirka Mazur.

workshop-2

zive-03

A po workshopové části přišla část oslavná. Bohatý raut, skvělá vína z vinařství Přítluky a úžasná atmosféra. Nejlépe to vystihují komentáře a články účastníků akce :) Přečtěte si blogové články těch, kdo se akce zúčastnili.

Růžena Nekudová – Kurz Podnikání z pláže mění životy

Vladimír Janský – Feedback na Podnikání z pláže od Stanislavy Mrázkové

Vladislava Křížková – Workshop Podnikání z pláže ŽIVĚ, aneb byla jsem při tom

Snímek obrazovky 2015-06-09 v 10.56.54

 

A moje osobní dojmy?

Je úžasné potkat naživo lidi, které jsem tři měsíce den co den potkávala pouze online a vedla je kurzem. Na této akci jsme tu naši společnou cestu pořádně oslavili.

Jsem vděčná za svůj život a to, co dělám, za možnost dělat to, co mě baví a za dosah, který to má. Nejen pro mé klienty, ale pro stovky a tisíce jejich budoucích klientů, kterým svými skvělými projekty pomáhají v nejrůznějších oblastech života.

Díky všem, nejen z živé akce ale celkově z kurzu Podnikání z pláže, že jste se rozhodli taky začít žít ten příběh, který chcete vyprávět :)

Děkuji také mým hostům, kterými byli Jiří Mazur, Martin Kalina a Mário Roženský, za hodnotu a energii, kterou jste na této akci předali a pomohli zase o pár kroků všem posunout se v online podnikání vpřed.

A velké děkuji mému úžasnému muži, kterým je Jiří Stibor, nejen za organizaci této akce, podporovatelskou energii a schopnost za každých okolností vymyslet něco navíc a udělat wow efekt, na který lidi vzpomínají. Ale i osobně za to, že společně se mnou toto celé vytvořil. Povedlo se nám společné dítko, kterému můžeme být hrdými rodiči.

Je to síla spolupráce, co ze semínka vize dopomáhá vyrůst velkým projektům, které mění životy. Člověk by sám nikdy nedošel tak daleko :)

IMG_2702

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře