[PŘÍBĚH] Přestala jsem se schovávat za líbivé citáty

Kojila jsem svou roční dcerku a dívala se na monitor počítače. Byla jsem zklamaná, že jsem TO zase propásla.

Dveře do kurzu Podnikání z pláže byly zase zavřené.

Stáňu jsem sledovala už víc jak rok a půl a už v roce 2015 jsem o vstupu do jejího kurzu přemýšlela. Slíbila jsem si, že do jejího kurzu v dalším běhu vstoupím. Vykládala jsem v té době karty už víc než 11 let.

Na svém Facebooku jsem měla slušnou základnu, se kterou jsem vždycky uměla dobře komunikovat. Neuměla jsem se ale prodat.

Nemáme peníze

Ze vzduchu se žít nedá a naše finanční situace byla v té době mizerná. A i právě proto mi druhý běh kurzu utekl. Neměli jsme peníze. Celý život jsem žila s touhle větou na rtech a od roku 2014 to bylo tak intenzivní, že dodnes nechápu, jak jsme dokázali přežít.

Ne, že bychom nevydělávali, ale dluhy z předešlých vztahů moc nepřidávaly naší finanční situaci. Manžel měl dvě děti z prvního manželství a velmi finančně náročnou ex. Já měla syna z jiného vztahu a společně jsme měli roční holčičku.

Cena za kurz byla pro nás nedosažitelná. Manžel byl v nedůvěře ke kurzu, ale já jsem cítila, že tam musím virtuálně být. Ten obrovský tah, který mi byl vždycky znamením, že tudy vede moje cesta, jsem cítila v každé buňce. „Jarku, já si na to půjčím. Napíšu kamarádce a uvidím. Buď bude mít, nebo ne.“

MĚLA!!!

Se čtrnáctidenním zpožděním, ale byla jsem tam! Ze dna ke hvězdám, aspoň tak to celé dnes vnímám. Kurz nejen, že je o on-line podnikání, ale především je poskládaný tak, že si v sobě uděláte jasno. Najednou pěkně trénujete samy sebe. Objevujete limity a měníte myšlení za pochodu.

Kolik nánosů v hlavě jsem měla!

Kolik úplných hovadin jsem považovala za ctnosti. Pěkně mi to Stánin kurz rozkryl. Bořila jsem jedno tabu a přesvědčení za druhým. Kolikrát jsem přes slzy neviděla, když jsem zase narazila na svůj vnitřní předsudek nebo odsouzení. Třeba pojmenovat to, co dělám. Vykládám karty bla bla bla…

Vytvořit expertní větu tak, aby byla pravdivá a v souladu s tím, co doopravdy dělám. Krok mimo komfortní zónu: Jmenuji se Eva Pitnerová. Jsem vědma, která předává léčiva poselství pro ženskou duši.

Ty vole… já jsem si dovolila použít slovo vědma, kterým mě sice moje klientky nazývaly, ale já sama jsem si to nikdy nedovolila. Začala jsem převádět do reality, co nás kurz učil, a změny na sebe nenechaly čekat.

Vzkříšení Facebooku

Facebookový účet měl v únoru 2016, po dvou letech činnosti na Fb, asi 3000 fanynek. Stránky se jmenovaly Vědomé vhledy, ale nikdo pořádně nevěděl, co chce název vlastně říct. Popravdě, já také ne.

Když bylo v kurzu téma založte a pojmenujete si Facebook, nelenila jsem a šla pracovat s názvem. Nejsi v tom sama to je ono, tohle ženám přináším! Co to udělalo s mým Facebookem, bylo neuvěřitelný. Začaly přicházet nové fanynky, aniž bych měla nějakou reklamu. Je květen 2018 a má fanpage má přes 12.000 fanynek.

Jak jen uchopím své téma?!

Na začátku kurzu jsem netušila, jak své téma výkladů karet uchopím. Tohle se přece nedá dělat plážově, myslela jsem si. Zapomněla jsem ale, že za 12 let své cesty osobním rozvojem a vůbec za celý život mám mnoho vědomostí a prožitků.

Takže to, co jsem říkala jednotlivcům během osobních výkladů, jsem sepsala do eBooků, vytvořila MP3 nahrávky pro ženskou duši a otevřela on-line kurz Roční průvodce vnitřním světem.

Zjistila jsem, že plážově podnikat opravdu můžu. Kurz mi hodně otevřel oči v tom, kdo vlastně jsem a co nabízím. Po dvanácti letech tápání jsem konečně začala podnikat a po opravdové dřině jsem si začala podnikání užívat. Začala jsem vydělávat. Získala jsem pro sebe pravidelný příjem.

Celých dvanáct let předtím jsem se každý měsíc bála,

jestli dokážu vydělat dostatek peněz na zaplacení všech poplatků a splácení svých vysokých dluhů. Dneska ten strach nemám. Stáni kurz mi dal nástroje, které mi pomáhají vydělávat i ve chvílích, kdy se podnikání nevěnuji.

Hraju si třeba se svojí dcerou a na mém Facebooku se objeví status a je v něm i odkaz na prodejní stránku. A když se po chvíli podívám na e-mail, zjistím, že se prodaly tři eBooky, jeden bleskový výklad a jeden normální výklad.

Můžu říct, že se po letech konečně mé životní moře zklidnilo a já si svůj život užívám. Mám za sebou mnoho bolestných zkušeností, které jsem sepsala do svého osobního příběhu. Tak, jak se říká před Kristem a po Kristu, já říkám před kurzem a po kurzu.

Naučila jsem se prodávat a zůstat u toho svá. Dovolila jsem si ukázat světu, kdo je Eva a čím může pomoci i vám. Přestala jsem se schovávat za líbivé citáty a začala jsem psát o sobě a o své cestě.

Obrázkohraní, které jsem do té doby dělala pouze pro radost druhým, jsem se naučila udělat tak, aby přinášelo zisk i mě. To pro mě bylo do té doby nemyslitelné. Pomáhat se přece má zadarmo.

Tohle nastavení je ale cesta do pekla, ne ke hvězdám

Můj život, hlavně pohled na podnikání a peníze, se změnil. Jsem nadšená z toho, že díky kurzu vím, jak své světlo, které povstalo z temnoty, můžu ještě víc šířit do světa. Připadám si občas jako celebrita, když mě zastavují ženy na ulici a ptají se, jestli jsem to já, a že jim svým sdílením neskutečně pomáhám.

I tohle je příjemným bonusem, který mi kurz přinesl. Jsem vděčná, že jsem se poslechla a nezapudila svůj vnitřní pocit, že do kurzu musím.

Ostatně jednat v souladu s pocity je můj život a učím to i další ženy. Protože díky tomu, že se posloucháme a jednáme podle toho, co cítíme, se naše intuice prohlubuje.

Podnikání z pláže není jen nějaký kurzík o on-line podnikání, ale je to nový životní styl, kterému jsem nadšeně a s vášní propadla.

 


Eva Pitnerová

www.evapitnerova.cz

Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>>. Také jsem napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>.


Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře