#23 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Terezou Feltoni Gurini (Vítězka Plážové výzvy 2020) na téma Lékařka online podnikatelkou a léčba autoimunitních onemocnění

V tomto rozhovoru si povídám s Terezou Feltoni Gurini, vítězkou Plážové výzvy 2020 a lékařkou, která zvítězila ve svém osobním boji s autoimunitním onemocněním a pustila se do podnikání z pláže. :)

Věřím, že jako obvykle bude tento rozhovor pro vás zdrojem inspirace, jak lze nejrůznější profese i životní zkušenosti přetavit do online podnikání, resp. Toho, čemu říkáme z pláže.

Často si to člověk nedovede prakticky představit, dokud nevidí konkrétní řešení a příklad a to je jeden z důvodů, proč tato vysílání dělám. Abych vám rozšířila obzory a to pole možností, co vše je v online podnikání možné. Myslím si totiž, že prožíváme období, kdy je opravdu důležité umět svou profesi přetavit částečně do online, ať už kvůli klientům, tak kvůli sobě samým.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Tereza Feltoni Gurini
  • Téma: Lékařka online podnikatelkou, léčba autoimunitních onemocnění
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2020

O čem jsme si povídaly?

  • → Lékařka vs. plážové podnikání. To jde?
  • → Jaké strachy, pochybnosti a překážky musela a musí překonávat?
  • → Jaký je její příběh vlastního boje s autoimunitním onemocněním?
  • → Je možné se vyléčit? Jaké znalosti a zkušenosti může Tereza předat dál?

Věnujte si 51:30 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře