Vaše příběhy za splněnými sny

Jedním z úkolů mých plážových studentů v kurzu Podnikání z pláže je napsat svůj Expertní autentický příběh, což je forma příběhu, který kombinuje dvě složky života – expertizu na dané téma a lidský příběh cesty. Cesty nejrůznějších lidí z období temna až tam, kde jsou dnes a k tomu, co umí dnes.

Když jsem pak tyto příběhy četla, s každým dalším příběhem jsem si znovu a znovu říkala: Tak tohle si nemůžu nechat pro sebe. Nejrůznější oblasti lidského života a cesty z temných období trápení a pocitu bezvýchodné situace, až k tomu, že našli řešení a svého snu nebo řešení svého problému dosáhli.

Tyto příběhy mají sílu

Proto jsem se rozhodla je sdílet na tomto blogu a vlastně to byl pro mě i impuls tento blog vytvořit. Příběhy mají sílu dávat naději, pohladit na duši, dodat inspiraci a motivaci, když se zrovna nacházíme v podobné situaci. Ne nadarmo před lety byla bestsellerem kniha Jacka Canfielda Slepičí polévka pro duši.

V této sekci blogu s názvem Vaše příběhy za splněnými sny tedy najdete právě tyto příběhy a věřím, že se do nich vždy rádi začtete a necháte se inspirovat k tomu, že všechno je možné.

K tomu, že ať je člověk jakkoli na dně ve svém životě, nebo na začátku své profese vypadá jako sebevětší jelito, tak když vytrvá a jde si za svým snem, tak jej nakonec dosáhne.

Můj příběh pomohl už tisícům lidí

V roce 2014 jsem zveřejnila svůj příběh Z vystresované matky podnikatelkou z pláže a přiznám se, že jsem si nebyla jistá, jak bude přijat. Když mi pak začaly chodit emaily od nejrůznějších lidí o tom, jak jim příběh pomohl v jejich aktuální životní situaci a dal jim právě naději, že i oni mohou dosáhnout svých snů, pochopila jsem, že můj příběh neměl smysl pouze pro můj vlastní život.

To, že jsem si prošla tím, čím jsem si prošla, by mohla být skvělá škola pro mě osobně. Když však příběh a svou zkušenost sdílím s dalšími lidmi, mohou i oni se z něj poučit a najít v něm sílu pro kroky vlastním životem. Takže právě proto věřím, že stejnou sílu mají i další příběhy. :)

Pokud mě ještě neznáte, můj příběh najdete v tomto eBooku Z vystresované matky podnikatelkou z pláže. Stáhněte si jej zdarma. Poté, co zadáte své jméno a e-mail vám obratem dorazí e-mailem do vaši schránky.

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře